Bana Alırmısın

Bana Alırmısın

Eczane Kurye hizmetleri ile günün her saatinde en yakın noktada bana alırmısın ile tüm kozmetik, medikal, cinsel, sağlık vb gibi siparişlerinizin kuryenin eczaneden alınmasında sakıncası olamayan tüm siparişleriniz 7/24 Bana Alırmısın ile aklınıza gelen kapınıza gelsin.

Bana Eczaneden Sipariş Alırmısın Kurye

Bana Alırmısın ile dilediğiniz an aklımıza gelen tüm siparişleriniz için hemen kurye hizmeti alarak eczaneden almak istediğiniz tüm teçetesiz siparişleriniz için ister eczaneyi siz aryınız ister kurye en yakın eczaneden alıp getirsin. Bana Eczanede Al Gel hizmeti ile siz dert etmeyin biz temin edip 30 ile 45 dakika içerisinde adresinize ulaştıralım.


Sık Sorulan Sorular

Bana Alırımısın Nasıl Çalışır ?


Eczaneden Bana Alırmısın ?


Siparişleri Aldıktan Sonra Ödeme Şekli ?


Bana Alırmısın Nasil Çalışır ?

Aklınıza gelen tüm eczane ihtiyaçalarınıza yönelik, talepleriniz üzere kurye eczaneye gider istediğiniz ürünleri ( reçetesiz olan ) ücret karşılında alıp adressinize fişi ile birlikte sizlere teslimat sağlar. bu süre bazında belirtilen a noktası ve b noktası yanı eczane ile aranızdaki mesafeye göre hizmet bedelini talep etmektedir.

Eczaneden Bana Alırmısın ?

Eczaneden ne istersen alabilir. En kısa sürede ve fişi ile birlikte  cinsel, medikal, kozmetik ve gıda takviyesi A'dan Z'ye tüm siparişlerinizi temin edip 30 ile 45 dakika motorlu kurye kapınızda.

Eczaneden Aldıktan Sonra Ödeme Şekli Nasıl ?

Kurye siparişlerinizi aldıktan sonra toplam tutar sizinle paylaşılır ister kapıda nakit ödeyiniz ister kapıda post, online ödeme veya kurye teslim ettikten sonra siz banka eft olarak da ödeme yapabilirsiniz. Şeçenek çok siz yeterki isyetiniz.

Dilediğiniz an A'dan Z'ye reçetesiz tüm siparişleriniz Eczane Kurye hizmetleri ile aklınıza gelen tüm siparişleriniz siz dert etmeyin biz kapınıza getiriyoruz.

Top