Eczane Kurye

Eczane Kurye

Eczane Kurye hizmetleri kişiye özel Eczanenin hastalarına ulaştırması gereken siparişlerini kurye ihtiyaçlarına karşılamak veya bir bireyin eczaneye gitmeden kurye ile en yakın noktaya ulaşıp reçetesiz ürünlerin temin edebilmek adına siparişi olduğu an kullanmak için aldı bir eczaneden kapıya alınan sağlık, cinsel, kozmetik ve medikal vb ürünleri Eczane Kurye hizmetidir.

Eczane Kurye | 7/24 Nöbetçi Eczane Kurye

Eczane Kurye 7/24 taleplerinizi sizler adına en yakın eczane satış noktalarında temin edip 30 ile 45 dakika içerisinde kapınıza motorlu kurye ile ulaştırır. gün içerisinde yoğun iş temposu ile çalışırken veya arayıp da ulaşmaya zorlandığınız an tüm siparişleriniz aklınıza gelen motorlu kurye ile kapınıza gelsin. Eczane Kurye ile her daim siparişlerinizi istenilen en son noktaya kadar kesintisiz fişi ile birlikte kapıdan nakit, kapıdan kart ile ödeme ve online ödeme seçeneği ile sizlere ulaşmaktadır.

7/24 Nöbetçi Eczane Kurye

Nöbetçi Eczane Kurye faaliyetleri taleplerinize göre kesintisiz hizmet sunmaktadır. Nöbetçi faaliyetleri her sektörde ve işlevleri yüksek olan işletmelerin mesai saatleri dışında, ( Müşterilerine hizmet sunmak adına) kısaca dışarda kalabalığın az olduğu anda siparişleri ulaştırmak adına önceden planlı olarak hizmet taleplerinizi karşılamakt adına Nöbetçi Kurye görevlebdirip sizlere kesintisiz hizmet sunmaktadır. Nöbetçi Eczane Kurye ile dilediğiniz eczaneden siparişlerinizi A'dan Z'ye kısa sürede temin edebilirsiniz. 

Eczane Kurye Hizmetleri : Eczane Kurye hizmetleri ile ihtiyaç doğrultusunda tüm siparişlerinizi en yakın eczane satış noktasında fişi ile birlikte temin edip en kısa sürede adresinize ulaştırır. Evden çıkamıyorsanız veya almanız gereken ürün için karşınızdaki kişi aynı cinsten mi olması gerekiyor ve bu gibi durumlar sizi utandırıyor mu ! Siz dert etmeyin eczane kurye hizmeti ile dilediğiniz reçetesiz her ne varsa 30 ile 45 dakikada kapınıza gelsin.

Duyuru : Eczane Kurye adı altında sunulan hizmet bir kurye şirketine ait kişinin ve eczanenin talebi üzerinde bir yerden bir yere gönderileri ulaştırmakta olup kesinlikle eczane değil ve hiç bir eczaneye bağlı değildir. Sadece eczane ile eczane müşterilerini bir arada buluşturmak adına sunulmak olan bir kurye hizmetidir. Ürün satışı kesinlikte söz konusu değildir.

Top