Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

eczanekurye.net eczane kurye sitemize üye olan, yorum atan ve iletişime geçen ziyaretçilerin iletişim bilgileri gerektiği takdirde onunla iletişime geçebilme açısından sitemizde ve arama geçmişimizde kaydedilmektedir.  Güvenlik ve saygı gereği ziyaretçilerimizin iletişim bilgileri herhangi bir üçüncü firma veya şahıslar ile asla paylaşılmayacaktır, ilaç teslimatı ve hızlı iletişim için kullanılmaktadır. 

Sağlık Bakanlığı kontrolünde eczanede satılan ilaçlar ve ürünler haricinde ilaç talep etmeyiniz. İlaç satışımız yoktur. Alınan ilaçlar istenilen adrese kuryelerimiz tarafından teslim edilmek üzere eczaneden aldığımız ürün fişi ile birlikte getirilmektedir. Kırmızı reçete ile satılan veya uyuşturucu etkisi olan ürünleri taşımamaktayız. Güvenliğiniz gereği tüm arama geçmişini saklı tutmakla birlikte hukuki bir işlem yapılması durumunda delil olarak göstermek üzere saklamaktayız. 

Ziyaretçilerimizin özel bilgileri kendileri için ne kadar değerli ise aynı şekilde eczanekurye.net acil ilaç kurye internet sitesi içinde o kadar önemlidir. Ziyaretçilerimizin eczanekurye.net eczane kurye sitemiz içerisinde yaptığı her yorum, içerik, görsel girişi kendi çerçevesinde korunmaktadır. Yapılan her yanlıştan ziyaretçi sorumludur. Karşısına çıkabilecek bütün olumsuzlukları ziyaretçinin kabul etme mesuliyeti vardır. Yapılan hata silinse dahi sunucularımızda şifrelenmektedir, gerektiği zaman adli delil olarak gösterilip hukuksal işlemler başlatılabilir.

Online Ödeme

eczanekurye.net sitesi SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır ve ilaç kurye hizmetleriniz için online ödeme bilgileriniz 2 ve 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır.  Online ödeme sırasında doğacak maddi ve manevi zararlardan kullanıcı sorumludur, eczanekurye.net sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon Kayıtları

Rezervasyon yaptırdığınız zaman, size bir rezervasyon kodu (PNR) verilecektir. Bu rezervasyon kodunun her zaman gizli tutulması gereklidir. Size verilen rezervasyon kodunu gizli tutmadığınız takdirde, başkaları sizin rezervasyon bilgilerinize ulaşabilir. Birden fazla kişiyle seyahat etmek üzere grup rezervasyonu yaptırıldığı takdirde aynı rezervasyon kodu gruptaki diğer kişilerin biletleri üzerinde de yer alacaktır. Şayet bu kişilerin sizin kişisel rezervasyon bilgilerinize ulaşmalarını istemiyorsanız, kendiniz için ayrı bir rezervasyon yaptırma seçeneğini de dikkate alabilirsiniz. Rezervasyon kodunuzu gizli tutmamanızdan kaynaklanan her türlü sorumluluk şahsınıza ait olup, 3. kişilerin sizin rezervasyon kodunuza ulaşmasından dolayı eczanekurye.net sitesi ve Arat Express'in hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

UYARI:

eczanekurye.net eczane kurye hizmetimiz hiç bir şekilde sağlık bakanlığına veya herhangi bir eczane noktasına bağlı değildir, ilaç satışımız yoktur. Alınan ilaçlar, alındığı noktaya ait fişi, faturası ile eczanenize veya evinize hızlı bir şekilde acil ilaç kurye ile teslim edilir.

Siteyi kullanan tüm ziyaretçiler gizlilik politikasını kabul etmiş sayılmaktadır. eczanekurye.net  sitesi istediği zaman haber vermeksizin gizlilik politikasında değişikliğe gitme hakkını saklı tutmaktadır.

Top