Hakkımızda

Hakkımızda

Hizmet sektöründe 25 yıldır kurye hizmetlerimiz tecrübesi oluşturduğumuz al yapı ile dilediğinizi noktada veya istenilen siparişleri kapıya güvenle Eczane Kurye firmamız kozmetik, medikal, sağlık, cinsel ve deva sütü gibi ürünleri sizlerin siparişleri doğrultusunda geniş motorlu ve araç filosu ile en yakın eczaneden sizler adına fişi ile birlikte reçetesiz alınabilen siparişleri kurye hizmeti sunarak hizmet vermektedir.

Eczane Kurye faaliyetleri ile dilediğiniz tüm ihtiyaçlarınızı en yakın eczaneden fii ile birlikte 30 ile 45 dakikada kapınıza teslim...

Eczane Kurye Hizmetleri : Sipari ve acil ihtiyaçlarınıza yönelik reçetesiz satılan kuryenin alıp taleplerin belirtiği noktay ulamasında her hangi bir şakıncası ve çelişki olamayan tüm ürünler için Eczane veya buna benzer mağazalarda T.C vergi mukellefi olup sağlık bakanlığı, eczane kurumu, eczaneye birliği vb gibi onayı belgesi veya diplaması olan mağazalarda ürünlerinizi temini edilir. Bunu aksine noktalarda sipariş temini edilmeyip ve tüm siparişleriniz alınan noktanın yazar kasa fişi veya faturası ile sizlerin adresine ulaştırır.

Top