Kişiye Özel Teslimat

Kişiye Özel Teslimat

Eczane Kurye firmamız sizlerin talepleri üzerine 7/24 siparişlerinizi eczaneden alıp 30 ile 45 dakika içerisinde adresinize ulaştırmak adına kişiye özel teslimat hizmeti sunmaktadır. Kişiye Özel Teslimat hizmetleri eczaneden alınıp sizlere ulaması gereken siparişlerinizi gizli paket ve hiç bir kimse ile paylaşamadan sizlere ulaştırır. 

Eczaneden Kişiye Özel Teslimat 

Günün her saatinde arayıp da bulmadığınız, bulup da alamadığınız ürünleri Eczane Kurye ile kişiye özel teslimat esnekleri ile siz işlevlerinizin başındayken sizin adınıza istediğiniz ürünü arayıp bulsun ve tedariğini sağlayıp sizlerin belirtiği adrese hizmet karşılığında kapıdan nakit, post çekimi ve online ödeme esnekleri ile sizlere kesintisiz hizmet sunmakta. Eczane Kuryenin sizlere sunduğu kişiye özel teslimat hizmeti ile aklınıza gelen kapınıza gelsin.

Kişiye Özel Teslimat Hizmetleri : Eczane Kurye ile aklınıza gelen ve istediğiniz cinsel, medikal, kozmetik, sağlık ve takviye edici gıda siparişlerinizi en yakın eczaneden adresinize gizli paket ile kişiye özel teslimat hizmeti gerçekleştirmekteyiz. 7 Gün 24 Saat siz dert etmeyin Eczane Kurye tüm ihtiyaçlarınıza göre sizlere hizmet sunmaktadır.


Kişiye Özel Teslimat Hizmetleri


Kişiye Özel Gizli Paket

Kişiye Özel Optik Siparişi 

Kişiye Özel Güniçi Teslimat

Kişiye Özel Ara Bul Siparişi

Kişiye Özel Kozmetik Siparişi

Kişiye Özel Bitisel Ürün Siparişi


Kişiye Özel Gizli Paket : Sipariş doğrutusunda kurye adresinize gelince ürün içeriği gizliği ve ürünü gizli bir paket haline getirerek hiç bir şekilde ( kolluk kuvetleri ve sipariş eczaneden alım noktası dışında ) 3. kişiyle sipariş içeriği paylaşılamaz.

Kişiye Özel Optik Siparişi : Optik kurye acil optik mağazında alınması gereken ayırtığınız veya dilediğiniz an bizden kurye hizmeti alarak siparişiniz kısa sürede ulaşması gereken size özel hizmetlerimiz ile ulaştıralım.

Kişiye Özel Güniçi Teslimat : Özel gün içi kurumsal ve bireysel olarak her bireyin ve işletmenin kullanabileceği bir gün içerisinde kısa 09:00 ile 19:00 arasındaki mesai saatleri içerisinde belirtilen siparişi kısa sürede ulaştırmak için kişiler örnek olara 09:00 ile 13:00 arası diyerek kişiye özel hizmet alıp gün içerisinde bir sonra güne kalmadan en ekonomik sipariş tedarik hizmetidir.

Kişiye Özel Ara Bul Siparişi : Eczane Kurye faaliyetleri hizmet karşılığında tüm siparişlerinizi Kişiye Özel Ara Bul Sipariş hizmeti ile dilediğiniz reçetesiz ürün için eczane, eczane, medikal, medikal, kozmetik mağazası ve optik mağazalarını sizler için motorsikleti ile tek tek kontrol edip kurye hizmet bedeli karşılığında ürünü bulup belirtilen adrese kısa sürede ulaştırır.

Kişiye Özel Kozmetik Siparişi : Kişiye özel kozmetik ürünleri hizmetleri ile dilediğiniz an istediğiniz kozmetiğe yönlendirip, Kozmetik mağasındaki ürünleri tek tek sorgulayıp ve hatta dilerseniz kozmetik noktasındaki personel ile kurye aracılığı iletişime geçebilrisiniz. Kişiye özel kozmetik hizmetleri hizmet bedeli karşılığında tüm göevlerinizi eksiksiz tamamlayıp siparişlerinizi kısa sürede ulaştırır.

Kişiye Özel Bitisel Ürün Siparişi : Kişiye özle bitkisel ürün siparişi ile sağlık bakanlığı ve TC vergi dairesi ve gerekli mecraların işletme açısında her hangi bir sorunu yoktur ile faliyet gösteren tüm bitkisel ürün noktalarında siparişlerinizi kısa sürede temin edip en hızlı şekilde adresinize ulaştırır.

Kişiye Özel Teslimat hizmetleri sipariş doğrultusunda en kısa ve en güveni noktada fişi ile dilediğiniz tüm ürünleri temin edip, Kurye hizmet bedeline yönelik ulaması gereken noktaya size ulaştırıp kapıda nakit, kapıda post, online ve teslimat'dan sonra banka havalesi ile ödeme şeçenekleri ile dilediğiniz an hizmetinizde...

Top